Ubytování s nádechem historie...

Jen pouhých pár metrů vás dělí od zámecké zdi. A my věříme, že v našem penzionu se budete cítit stejně královsky a vznešeně. Náš personál pro vaši pohodu a spokojenost udělá všechno, co je v jeho silách...

Penzion

Penzion u Buchlovského zámku se nachází v klidné části městyse Buchlovice v přímém sousedství státního zámku Buchlovice v srdci turistického ráje. K atraktivním turistickým skvostům v nejbližším okolí patří pověstmi opředený hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, archeoskanzen Modrá, zřícenina hradu Cimburk či barokní zámek Střílky. Sportovce pak v zimních měsících jistě zláká sjezdovka na Stupavě, vybavená sněhovými děly, v Uherském Hradišti si mohou zahrát tenis nebo minigolf, v Ostrožské Nové Vsi golf, zde můžou také zrelaxovat v Sirnatých lázních, případně využít bohaté nabídky wellnes služeb v Centru regenerace Buchlovice nebo v nedalekých lázních Leopoldov.

Penzion disponuje čtyřmi dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a televizí, s možností přistýlky (3 pokoje) a objednávky snídaně.
Cena ubytování 1.080,- Kč (včetně snídaně, pro termín 1.10.2018 až 31.3.2018), 540,- Kč/ osoba, 280,- Kč přistýlka.

Ustelte si hnedle vedle zámku Buchlovice!
Využijte možnosti výletů po turisticky atraktivním okolí!
Navštivte Buchlov, Cimburk nebo Velehrad!
Blízké okolí je zajímavé také relaxací a sportem!
K dispozici jsou vám tři příjemně zařízené pokoje!

Sdílej na: Facebook

Tisknout | Nahoru ∆